• Contact

Auva Administratie en Advies BV

Heilaar Noordweg 2
4814 RR  Breda

Postbus 7245
4800 GE  Breda

T    076 587 92 26
F    076 587 11 17
E    info@auvabreda.nl

Contact

Hieronder vindt u een overzicht van de personen werkzaam binnen Auva Administratie en Advies. Wij staan u graag persoonlijk te woord voor al uw vragen.

Naam: Albert Rops
Functie:
Directeur
E-mail:
  albert@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Algehele leiding, contact klanten, jaarrekeningen en fiscale advisering.

 

Naam: Anita Rops - van Gils
Functie:
Medewerkster
E-mail:
  anita@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Nalopen en afronden lonen plus de verzending hiervan.

 

Naam: Paul Kroes
Functie:
Administratief-/loonmedewerker
E-mail: 
paul@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Verwerking administraties en loonadministraties.

 

Naam: Patricia Bressers – Schouten
Functie:
Administratief-/loonmedewerkster
E-mail: 
patricia@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Verwerking administratie, loonadministratie en jaarrekeningen.

 

Naam: Els Crul - van der Wee
Functie:
Administratie medewerkster
E-mail:
  els@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Verwerking administraties, btw aangiften en jaarrekeningen.

 

Naam: Ingmar Hosli
Functie:
Administratie medewerker
E-mail:  ingmar@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Verwerking jaarrekeningen.

 
Naam: Gerlanda Brouwer
Functie: Administratie-/Loonmedewerkster
E-mail:  gerlanda@auvabreda.nl
Functie omschrijving: Verwerking administraties en loonadministratie

 

E-Mail vriend(in):
Naam vriend(in):
Uw naam: